Doprava a platba

MOŽNOSTI PLATBY:

1. platba v hotovosti

Zboží je možné zaplatit v hotovosti při osobním odběru v provozovně provozovatele shopu nebo nebo na jiném předem dohodnutém výdejním místě.

2. platba předem na bankovní účet provozovatele.

Platbu za zboží je možné provést převodem na bankovní účet provozovatele internetového obchodu před dodáním zboží. Po zjištění dostupnost zboží Vám zašleme fakturu na e-mail, který zadáte v objednávce. Zboží je odesíláno po přičtení částky na účet.

Bankovní účet máme u banky Raiffeisen Bank - 74198400 / 5500

3. platba na dobírku

Nejčastěji využívaná forma platby je platba na dobírku při předání zboží. Po přebrání a zkontrolování nepoškozeného obalu objednaného zboží zaplatíte v hotovosti řidiči přepravní společnosti PPL.

4. platba na dobírku - platební kartou

Po přebrání a zkontrolování nepoškozeného obalu objednaného zboží zaplatíte dobírku platební kartou řidiči přepravní společnost PPL.
Při platbě bankovní kartou nejsou žádné poplatky za realizovanou platbu, uhrada je uznána okamžitě, je zde vysoké zabezpečení.

 

 

DOPRAVA ZBOŽÍ

1. osobní odběr

Zboží je možné si osobně vyzvednout v provozovně na adrese  provozovatele shopu nebo na jiném předem dohodnutém výdejním místě.

2. dodání přepravní společností

Doprava přepravní společností PPL nabízí komfortní dodání objednaného zboží až k Vám domů nebo do zaměstnání.

Zboží při převzetí zkontrolujte, pokud zjistíte mechanické poškození obalu výrobku, sepište s řidičem záznam o poškození.


Veškerou odpovědnost za poškození zboží v průběhu přepravy od prodávajícího ke kupujícímu nese přepravce a přepravované zboží je pojištěno. Na základě sepsaného záznamu o poškození Vám bude po uzavření škodní události s dopravcem poskytnuta přiměřená sleva z ceny zboží, nebo dodán nový výrobek.


Podepsáním přepravního listu kupujícím při převzetí zboží od přepravce souhlasíte s jeho převzetím a potvrzuje, že zboží dorazilo nepoškozeno vinou dopravy. Na následné nároky způsobené vinou dopravy nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

www.ppl.cz

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím