Hokejka BAUER S21 Nexus Geo Grip INT

Novinka Sleva

SLEVA 15% !!! Nejnovější hokejka Bauer Nexus Geo Grip Intermediate - 55 a 65 Flex !

Dostupnost: skladem
Výrobce: BAUER
Kategorie: INTERMEDIATE HOKEJKY
Expedice: ihned k expedici
Záruka: 2 roky

5 099 Kč

Cena bez DPH: 4 214,05 Kč
Stará cena: 5 999 Kč
Ušetříte: 900 Kč, 15%

Varianty produktu: (2)

Zahnutí
Zahnutí Levá P92 Matthews tvrdost 55, Levá P92 Matthews tvrdost 65

15% SLEVA !!!

- Hokejka Bauer Nexus Geo Grip Intermediate

- Chceš víc ze hry? Tak chtěj pětkrát víc! Víc citu pro hru. Víc energie. Víc lehkosti. Víc kontroly. Víc propružení. Nová Nexus Geo s technologií ER spine posune tvůj výkon za hranice možností.
 
- Hokejka GEO posouvá Nexus vlastnosti na novou úroveň. Váha 390 gramů je stejná jako u Vapor FlyLite. Tato hokejka poskytuje hráči doposud nepoznanou univerzálnost a schopnost dělat cokoliv a kdekoliv na hřišti.

Nejdůležitější technologií je ER SPINETECH - pěti hraný shaft. Díky změně geometrie shaftu jsme mohli odstranit přebytečné vrstvy uhlíkových vláken v klíčových částech, kde se hokejka prohýbá a tím tak ještě více zvýraznit bod středního ohybu, který je typický pro Nexus.

Výhody, které to přinese výkonnosti hokejky jsou dechberoucí: Redukce váhy, rychlejší přenos energie do čepele, snadnější propružení hokejky do střely. Nový pětihranný tvar shaftu maximalizuje cit a kontrolu při vedení puku. 

Celá konstrukce hole je vyrobena metodou Advanced Carbon Layering, díky čemuž jsme dosáhli redukce váhy na 390 gramů. Asymetrický TeXtreme maximalizuje přenos energie při každé střele. Pojivo Duraflex zvyšuje odolnost a Monocomp technologie vylepšuje balanc a kontolu při vedení puku. Nakonec máme čepel OmniCore , která přidává na stabilitě, redukuje vyměknutí čepele a napomáhá rychlejší střele.

- Délka : 158 cm

- Tvrdost : 55 a 65 Flex

- Zahnutí : P92

Bauer P92 Max Hockey Stick Blade Curve: Mid-Toe Curve, Medium Length, Open Face and Round Toe. P92 curve with additional material on top of the blade that provides better control on bad ice, puck battles, tipping pucks and faceoffs.

Kontaktní formulář

 
* Povinné údaje  

Kategorie

605 867 863
Heureka.cz Zboží.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím